Ваш інвестиційний радник

photo Директор

Дмитро Симовоник

Дмитро відповідає за всі аспекти діяльності компанії «Цитадель Капітал», зокрема за пошук угод та координування процесу залучення інвестицій. Дмитро має понад десятирічний досвід в інвестиційному та управлінському консультуванні та у пошуку топ-менеджерів для компаній різноманітних галузей.

Попередньо Дмитро був партнером у Львівській Консалтинговій Групі, де він здійснював інвестиційний консалтинг при придбанні та злитті компаній фондами прямого інвестування. Дмитро одержав диплом магістра міжнародних економічних відносин (з відзнакою) від Львівського національного університету імені Івана Франка.

photo Ст. інвестиційний радник

Стефано Каподальї

Стефано працював керівником банківського відділу та відділу ризик-менеджменту, старшим кредитним менеджером, виконавчим директором у міжнародних банках та ЄБРР. У консалтингу він працював на посаді керівника стратегічних проектів.

Він володіє глибокими знаннями у сфері виробництва та сфері послуг у Західній та Східній Європі і Центральній Азії. Стефано має досвід роботи у різноманітних сферах – проект-менеджменті, фінансуванні розвитку компаній, злитті та поглинанні, реструктуризації підприємств, реструктуризації боргів, управлінні ризиками, управлінні людськими ресурсами.

Стефано також здобув великий досвід у розробці програм фінансування для банківського та фінансового сектору країн, які розвиваються та перехідних економік.


photo Інвестиційний радник

Ольга Сивак

Ольга має шестирічний досвід роботи в інвестиційному консалтингу в «Цитадель Капітал». Працює над проектами в агросекторі, рітейлі та харчовій галузі.

До приходу в «Цитадель Капітал» Ольга працювала в Міжнародній фінансовій корпорації (Група Світового Банку) та Japan Tobacco International. Є автором посібника «Як читати фінансову звітність»

Ольга має диплом магістра економіки від Львівського університету імені Івана Франка, MBA від Львівського інституту менеджменту та диплом з Міжнародної фінансової звітності від ACCA.

photo Інвестиційний аналітик

Наталя Юськевич

Наталя здійснює пошук стратегічних та фінансових інвесторів для українських компаній та готує матеріали для супроводження угод (презентації, інвестиційні меморандуми, фінансові моделі). Вона залучена до проектів у харчовій, фармацевтичній галузях та виробництві.

Наталя має досвід у роботі з цінними паперами. До приходу в «Цитадель Капітал», Наталя працювала в інвестиційному банку «Фенікс Капітал» у Києві.

Наталя здобула ступінь Магістра міжнародних економічних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка. Вона також отримала відзнаку від CFA Institute Ukraine за успішне проходження конкурсу. Наталя відвідала ряд спеціалізованих тренінгів по цінних паперах, інвестиційному менеджменті та підприємництві.